Autocad

Autocad

 

Computer Aided Design, yani Bilgisayar Destekli Tasarım programlarının mucidi ve yaratıcısı olan AutoDesk şirketinin çıkardığı dünyanın ilk CAD programı.

Sonrasında çıkan tüm CAD programları (3D Studio MAX, PhotoShop, Corel Draw, Illustrator, ArchiCAD, AllPlan) tasarım ve uygulama mantığını AutoCAD programından almış, AutoCAD gibi komutlandırma, araç çubuğu ve koordinat sistemini uygulamışlardır.

İzmir’de Autocad Kursu için en doğru adres M2 Kariyer merkezidir. İzmir Autocad Kursu için bize uğramadan karar vermeyiniz.

ATOCAD KURSU ÖN ŞARTLARI

Bilgisayar Genel Bilgisi
Bilgisayardaki yeterliliğiniz, göreceğiniz kurs programını doğrudan etkilemektedir. Bilgisayar bilginizin seviyesine ve uygulama mantığına göre, Windows kısayolları, programların ortak çalışma mantığı, mouse hassasiyeti, klavye kullanım hızı, menüler ve araç çubukları, dosya kaydetme, diskete veya CD-ROM a aktarma gibi genel bilgisayar bilgisi alacağınız kursta size avantaj veya dezavantaj sağlamaktadır.

Bilgisayar bilgisi yetersiz olan öğrenciler incelediğiniz Programa alınmazlar.

Projelendirme Bilgisi
AutoCAD programı projelendirme bilgisi gereksinimi duyar. Bu yüzden de herhangi bir çizime bakıldığında anlayabilecek düzeyde olmak gereklidir. İstenilen düzey kendi sektörünüze yönelik bir projeyi rahatlıkla okuyabilme seviyesidir.

İzmir’de Autocad Kursu için en doğru adres M2 kariyer merkezi’dir. Çünkü mantık eğitimi verilmektedir. Dolayısıyla daha sonra karşılaştığınız sorunları kolayca çözebileceksiniz. İzmir Autocad Kursu için bize uğramadan karar vermeyiniz.

AutoCAD kursu izmir.

MEB ONAYLI AUTOCAD KURSU

Diğer Hizmetlerimiz