Bilgisayar İşletmenlik Kursu

Bilgisayar İşletmenlik Kursu

İzmr Bilgisayar İşletmenliği Kursu için en doğru adres M2 Kariyer  Merkezi’dir. Çağımız teknoloji çağı ve bu teknolojiyi yakalamak için öncelikle iyi bir bilgisayar bilgisi gerekmektedir. İzmr de Bilgisayar İşletmenliği Kursu için M2 Kariyer   Merkezi’ne uğramadan karar vermeyiniz.

Bilgisayarın çalışma sistemi, içerisindeki elektriksel ve elektronik donanım, işletim sistemleri, yazılımlar, uygulamalar… Yani bilgisayarı bilgisayar yapan tüm içerik, bu teknolojiyi yakalamak için uygun bir başlangıç.

İş başvurularınızda da sizden bu yeterliliğe sahip olmanız istenmekte, mutlaka Bilgisayar Yeterlilik Sertifikası şart koşulmaktadır. Aynı yabancı dil bilgisi gibi bilgisayar bilgisi de kamu veya özel sektör başvurularında artık olmazsa olmazlardan.

Bu yeterliliğe sahip olmak için MEB’in öne sürdüğü M.E.B. Bilgisayar İşletmenlik Sertifikası, resmi bir belge niteliği taşımakta ve Türkiye’nin her yerinde sizin bilgisayar yeterliliğinizi göstermektedir.

Milli Eğitim Bakanlığı’nın dershanelere müfredat olarak belirttiği Donanım, MS Windows XP, Vista, Windows 7, MS Office Word ve Excel’in eski ve yeni sürümlerinin yanında, Merkezimizde; Genel Bilgi, MS Office PowerPoint ve İnternet uygulamaları da MEB müfredatı içerisine dahil edilmiştir. Kursun genel kapsamı sadece bilgisayar bilmeyenler için değil, bilgisayar bilenlerin de bilgilerini pekiştirmeleri, eksiklerini tamamlamaları için tek yoldur.

İzmir’de Bilgisayar İşletmenliği kursumuzu bitirdiğinizde;

İnternette rahatlıkla gezebilecek,
Bilgisayarın genel çalışma prensibi ve içerisindeki aksamı öğrenecek, gerektiğinde müdahale edebilecek,
MS Windows işletim sistemlerinin ince ayrıntıları ile bilgisayarınıza hükmedecek,
MS Word ile düzenli ve profesyonel metinler yazabilecek,
MS Excel ile formülasyon işlemlerini rahatlıkla yapabilecek ve
MS PowerPoint ile göz alıcı harika slaytlar hazırlayabileceksiniz.

Her kursiyere özel bilgisayarlarımız, alanında güçlü ve saha deneyimi olan öğretmenlerimiz ve kolay müfredatımız sayesinde bilgisayar ve içerik uygulamaları bundan böyle size çok kolay gelecek.

İzmir’de bulunan merkezimizdeki Bilgisayar İşletmenliği Kursu Eğitim İçeriğimiz;

Genel Bilgi (Donanım – Yazılım)
Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7
Microsoft Office WORD
Microsoft Office EXCEL
Microsoft Office POWERPOINT
İnternet Uygulamaları

İzmr Bilgisayar İşletmenliği Kursu için en doğru adres M2KARİYER Merkezi’dir.

MEB Onaylı Bilgisayar Sertifikası

Diğer Hizmetlerimiz